Приватне підприемство «ГРУПОТЕСТ» - розробник і виробник «Набору діагностичних моноклональних реагентів для визначення груп крові людини за системами АВО , Rhesus, Kell та імунних антитіл "Групотест" ТУ У 24.4-36816271-001: 2010 ».

           Наше виробництво існує на вітчизняному ринку товарів медичного призначення з 1993 року (раніше продукт, який ми випускали, мав назву тест-реагенти). За ці роки нам вдалося завоювати репутацію надійного виробника діагностичних моноклональних реагентів завжди готового надати методологічну підтримку з їхнього використання.

           Сировина, що використовується в нашому виробництві, поставляється провідними світовими виробниками. Якість сировини підтверджується сертифікатами якості та походження.

           Наші діагностичні моноклональні реагенти конкурентоспроможні за сукупністю функціональних, якісних і вартісних характеристик.

           Серед наших споживачів: лабораторії центрів служби крові, діагностичних центрів, поліклінік, лікарень, родопомічних закладів України.

           У своїй діяльності підприємство керується вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 13485, Технічного регламенту до медичних виробів для діагностики in vitro, а також вимогами інших нормативних документів, що діють на території України:

           -Сертіфікат про Впровадження та підтрімку Системи управління якістю согласно ISO 13485 «Виробництво та реалізація виробів медично для in vitro діагностики» № 027

           -ТУ У 24.4-36816271-001: 2010

           -Сертіфікат відповідності № UA.TR. 039.046 Вимоги Технічного регламенту относительно медичний виробів для діагностики in vitro, затверджених постановою Кабінету міністрів України 02.10.2013 № 754

           Ми завжди готові в найкоротші терміни задовольнити ваше замовлення на нашу продукцію.

Політика в сфері якості

Головне завдання підприємства - залишатися провідним розробником і виробником діагностичних моноклональних реагентів, стандартних еритроцитів і розчинів для визначення груп крові людини на ринку України. Нашою метою є створення прибуткової і конкурентноспроможної продукції на благо колективу підприємства і всіх зацікавлених сторін.

Конкурентноспроможна продукція - результат нашої праці - повинна бути кращою для наших споживачів за сукупністю функціональних, якісних і вартісних характеристик.

Маючи в своєму розпорядженні високий виробничий і кадровий потенціал, ПП «ГРУПОТЕСТ» дотримується свого основного курсу, спрямованого на створення конкурентоспроможної продукції, послуг і максимально повне задоволення потреб клієнтів.

Ми допомагаємо нашим клієнтам реалізувати своє право працювати в комфортних і безпечних умовах, випускаючи високоякісну і безпечну продукцію.

Здійснення цієї політики має на увазі розуміння всіма співробітниками очікувань споживачів і надання їм продукції та послуг, які відповідатимуть їх очікуванням.

Наша стратегія:

           -працювати єдиною командою;

           -персоналу підтримувати всередині підприємства взаємини на товариському рівні, забезпечуючи партнерські відносини з усіма зовнішніми партнерами;

           -бути прихильником спільних інтересів підприємства, не відмовляючись від власних принципів і переконань;

           -підтримувати свої професійні знання і компетентність на рівні сучасної науки і технологій;

           -боротися і перемагати своїх конкурентів єдиною командою, підтримуючи один одного і ділячись знаннями і досвідом, не шкодуючи своїх власних сил і часу.

Для досягнення цієї мети ми будемо виконувати всі роботи відповідно до вимог системи управління якістю, що відповідає стандарту ISO 13485.

Наші принципи:

           -Клієнт завжди правий. Він - головне джерело нашого добробуту і розвитку і тому вимагає безумовної поваги.

           -Сучасність. Завжди йти в ногу з часом і на крок попереду, використовуючи в своїй діяльності сучасні технології виробництва і методи управління.

           -Якість. Наша продукція та послуги мають відповідати вимогам споживачів і перевершувати їх очікування.

Всі наші зусилля будуть спрямовані на створення відповідного психологічного клімату в колективі, інформування, роз'яснення, створення сприятливої інфраструктури, що сприяє ефективному виявленню проблем якості та їх вирішення, що, в кінцевому рахунку, призведе до зміцнення фінансового стану підприємства, його положення на ринку і підвищенню добробуту кожного його співробітника.

Наші координати:

Юридична адреса: 61001, Україна, м. Харків, проспект Московський, 90 А, кв. 50

Поштова адреса: 61052, Україна, м.Харків, Лопанська набережна, 1, кв.1

Виробничий відділ: Україна

050 4020809 - Михайло

050 4021800 - Світлана

057 7175044 - телефон-факс